*Vanaf 8 september 2021 wijzigen de voorwaarden met betrekking tot gratis verzending van thuisbezorgbestellingen. Bekijk de voorwaarden >

The Night Singer

MO, Johanna Taal: Engels

Gebonden

€ 27,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
The Night Singer

Gebonden

€ 27,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

A gripping Scandinavian crime thriller introducing a new police duo, for fans of Ragnar Jonasson and Ann Cleeves.
ISBN
9781472281128
Vorm
Gebonden
Uitgever
Headline Publishing Group
Druk
1e
Verschenen
03-08-2021
Taal
Engels
Pagina's
464 pp.
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris