*Vanaf 8 september 2021 wijzigen de voorwaarden met betrekking tot gratis verzending van thuisbezorgbestellingen. Bekijk de voorwaarden >

Auntie Poldi and the Sicilian Lions

A charming detective takes on Sicily's underworld in the perfect summer read

GIORDANO, Mario Taal: Engels

Paperback

€ 13,95

Afwijkende levertijd: 10-12 werkdagen
Auntie Poldi and the Sicilian Lions

Paperback

€ 13,95

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 binnen NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

The perfect summer read set on the Mediterranean island of Sicily - perfect for fans of Alexander McCall Smith and Inspector Montalbano
ISBN
9781473655195
Vorm
Paperback
Uitgever
John Murray Press
Druk
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Pagina's
336 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks2 : libris