Zomers Madrid

ebook

Na hun trouwfeest reist Lara met haar nieuwe man naar Madrid. Daar verdwijnt haar stiefzoon...

Evi Dekker Taal: Nederlands

ebook EPUB

€ 9,99

Zomers Madrid

ebook EPUB

€ 9,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Lara’s scheiding is eindelijk rond, dus ze kan trouwen met haar grote liefde Kevin. Ze kent hem van haar werk als cateraar; hij werkt als marketingmanager voor een van haar klanten en heeft een zoontje uit een eerder huwelijk: Siem.

Na hun zomerbruiloft gaan ze met zijn drieën op huwelijksreis naar Madrid. Alles is precies zoals Lara het zich voorstelde, want ze genieten als nieuw gezin van de stad en van elkaar. Totdat Siem verdwijnt. Het kind is spoorloos in een miljoenenstad.

De Spaanse en de Nederlandse politie werken nauw samen om de zaak op te lossen. Kevin denkt dat zijn ex achter de verdwijning van zijn zoon zit, maar Lara wordt daar gaandeweg steeds minder zeker van…
ISBN
9789402761382
Verschenen
15-06-2021
Bindwijze
ebook EPUB
Pagina's
264 pagina's
Druk
1e
Taal
Nederlands
Uitgever
Auteur(s)
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbooks3 : libris