Stormachtig Berlijn

Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...

Evi Dekker Taal: Nederlands

Paperback

€ 15,99

Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Stormachtig Berlijn

Paperback

€ 15,99

Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN...
 
Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey.
 
Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte naam wordt aangesproken. Hij blijkt akelig veel van haar te weten en maakt al snel duidelijk wat hij wil: haar bedrijf overnemen, met haar erbij. Suzanne moet vechten voor haar onafhankelijkheid, want deze tegenstander is meedogenloos...


 
ISBN
9789402708974
Vorm
Paperback
Uitgever
HarperCollins
Druk
1e
Verschenen
17-11-2021
Taal
Nederlands
Pagina's
352 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbooks3 : libris