{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.regularPriceString}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Niet leverbaar



{{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Last-minute Londen

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij: {{model.bookDetails.physicalShopsWithStock[0].Name}}
{{shop.name}}
Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

Voor lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. De nieuwe Evi Dekker gaat over kunst, intriges en giftige relaties in het altijd bruisende Londen.

Nora werkt als museumconservator, taxateur en autoriteit op het gebied van schilderkunst uit de Nederlandse Gouden Eeuw. Voor haar werk reist ze naar Londen, de stad waar ze ooit een jaar gestudeerd heeft en waar ze nog altijd gek op is. Ze is uitgenodigd voor een meerdaags congres met de commissie van experts waar ze deel van uitmaakt. Gelukkig komt haar Duitse collega Dieter, met wie ze een friends with benefits-relatie heeft, ook.
 
Het relaxte reisje neemt een onverwachte wending als er een schilderij opduikt waarvan iedereen jarenlang dacht dat het verloren was. Als dan ook nog de Zweedse kandidaat-voorzitter vergiftigd wordt, komt Nora in een wespennest terecht. Ineens lijkt vrijwel iedereen verdacht. Kan ze Dieter eigenlijk nog wel vertrouwen?
 
{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks2 : libris