Paperback Paperback C

€ 16,95

Dit artikel kun je momenteel niet via de website bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels.
Koop lokaal, ook online!
Ik wil advies
Vraag de boekhandel

A character-driven thriller with an incredibly tough young female protagonist--think Lisbeth Salander set in the world of Hillbilly Elegy--for readers of Winter's Bone and Bull Mountain--now a trade paperback!
ISBN
9781538744116
Vorm
Paperback Paperback C
Uitgever
Little, Brown
Verschenen
28-03-2019
Taal
Engels
Pagina's
432 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris