Gebonden

€ 14,99

Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, binnen 1-2 dagen bezorgd
Besties voor altijd

Gebonden

€ 14,99

Boeken gratis bezorgd vanaf € 15,- binnen NL en BE
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Ruilen of retourneren binnen 14 dagen
Koop lokaal, ook online!
Op voorraad bij:
Van der Velde Sneek
Van der Velde Assen
Van der Velde Grote Markt
Van der Velde A-kerkhof
Van der Velde Drachten
Van der Velde Dokkum
Van der Velde Leeuwarden

<>Besties in de brugklas – vrolijke verhalen over echte meidendingen

OMG! Wat moet je doen als je bestie in de paskamer van een superdure winkel uit haar jurk knapt? Als ze haar moeder een beautymasker van boetseerklei geeft? Of als ze haar geheime aanbidder ontmaskert en hij totáál niet blijkt te zijn wie ze hoopte? Teddie en Maud zijn besties. Maud kan gewoon lopen, maar Teddie niet. Ze heeft haar rolstoel de Tedmobile genoemd, naar de Batmobile van Batman, want ze is gek op actiefilms. Voor Maud en Teddie is de Tedmobile de gewoonste zaak van de wereld. Net als zo veel meiden gaan ze samen shoppen, dansen, schaatsen, babysitten en lachen ze heel wat af.

Besties voor altijd is een heerlijk meidenavontuur voor echte Tina-girls én voor de fans van Niki Smit, Manon Sikkel en Maren Stoffels!

'Alle verhalen zijn vrolijk en fris. Een lekker feelgoodboek over twee gewone giebelende meiden, met verhalen over school, leuke uitjes, verliefdheid en natuurlijk een fantastische vriendschap!' Leesbevordering in de klas

'Fijne verhalen over een bijzondere vriendschap, boordevol herkenning. Ook geschikt voor minder gretige lezers.' NBD Biblion

ISBN
9789000371976
Vorm
Gebonden
Uitgever
Van Holkema & Warendorf
Druk
1e
Verschenen
10-06-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
304 pp.
Genre
Fictie 10+
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
pro-mbookslibr3 : libris