ebook

€ 10,99

Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
{{promotion.PromotionName}}

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom

Voor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van Roosmalen

Eva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.

Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.

Over Eva Hoeke:

‘Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.’ - Roxane van Iperen, auteur van 't Hooge Nest

‘Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!’ - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam



ISBN
9789402315912
Vorm
ebook
Uitgever
J.M. Meulenhoff
Druk
1e
Verschenen
03-11-2020
Taal
Nederlands
Pagina's
332 pp.
Genre
Literaire non-fictie
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris