Dear Mother
ISBN
9781786810427
Uitgever
Bookouture
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-02-2014
Taal
Engels
Bladzijden
266 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dear Mother

Three sisters. Three childhoods ruined. One chance to heal the scars of the past.


After their death of their cruel and abusive mother, estranged sisters Alex, Catherine and Beth reunite once again.

Alex, the youngest, is a bitter, unhappy woman who refuses to face the horrors of her childhood. Finding solace in a bottle, her life is spiralling dangerously out of control.

Eldest child, Catherine, has strived for success, despite her difficult upbringing. But behind the carefully constructed world lies secret pain - and if her secret comes out, her world could shatter forever.

Beth, the middle child, bore the greatest burden. But having blocked out the cruelty they suffered, she remained with their mother until her death. Now she must confront the devastating reality of the past.

Brought together as strangers, the sisters embark on a painful journey to heal themselves and each other.  Can they finally put their terrible childhoods to rest and start over?

An emotional, heart-breaking and compelling novel for readers of Diane Chamberlain, Amanda Prowse and Kelly Rimmer

Previously published as The Middle Child

Previously published as My Name Is
€11,95
Exemplaren:
Nieuw
Prijs:
€ 11,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 5 tot 7 werkdagen.

Bestellen voor afhalen, zónder account

Indien u dit boek wilt afhalen in de winkel, bieden we nu ook de mogelijkheid het boek direct te bestellen zonder account. U vult hieronder uw gegevens in en de boekhandel neemt contact op zodra het boek voor u klaarligt.

  • De reCAPTCHA is niet geselecteerd
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 21.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris