Prijsverlagingen

Prijsverlaging t/m 3 december van €20,99 naar €17,99

Fluisternetwerk

Chandler Baker

€ 17,99
Razendspannende roman voor liefhebbers van Liane Moriarty en Big Little Lies Sloane, Ardie, Grace en Rosalita werken al jaren bij Truviv, Inc. Het plotselinge overlijden van de directeur betekent dat hun baas, Ames, waarschijnlijk de leiding over het hele bedrijf zal overnemen. Ames wordt al jaren omringd door geruchten over hoe hij vrouwen behandelt. Deze geruchten zijn altijd genegeerd, onder de tafel geveegd door degenen hogerop. Maar de wereld is veranderd, en de vrouwen bezien zijn promotie nu in een ander licht. Deze keer, als ze ontdekken dat Ames zich ongepast gedraagt, zullen ze het niet zomaar laten gaan. Deze keer zullen ze besluiten dat het genoeg is geweest. Het besluit van Sloane en haar collega’s zet een catastrofale beweging in gang in het kantoor. Leugens zullen worden ontmaskerd. Geheimen zullen worden onthuld. En niet iedereen zal het overleven. Al hun levens – als vrouwen, moeders, echtgenotes, vriendinnen, zelfs als tegenstanders – zullen dramatisch veranderen.

In prijs verlaagd t/m 31 december van €24,99 naar €19,99

De denkbeeldige vriend

Stephen Chbosky

€ 19,99
Christopher is zeven. Christopher is de nieuweling. Christopher heeft een denkbeeldige vriend. Alleenstaande moeder Kate Reese is op de vlucht. Vastbesloten om het leven voor haar en haar zoon te verbeteren, ontsnapt ze midden in de nacht samen met Christopher aan een gewelddadige relatie. Samen belanden ze in de hechte gemeenschap van Mill Grove, Pennsylvania, ver van de bewoonde wereld. Slechts één snelweg leidt erheen en één snelweg eruit. Eerst lijkt het de ideale plek om eindelijk tot rust te komen. Maar dan verdwijnt Christopher. Zes afschuwelijke dagen lang kan niemand hem vinden. Totdat Christopher tevoorschijn komt uit het bos aan de rand van het dorp, ongedeerd maar niet onveranderd. Hij keert terug met een stem in zijn hoofd die alleen hij kan horen, met een missie die alleen hij kan volbrengen: hij moet voor kerst een boomhut in het bos bouwen, anders zullen zijn moeder en alle anderen in het dorp nooit meer hetzelfde zijn. Algauw raken Kate en Christopher verzeild in het gevecht van hun leven -- een strijd tussen goed en kwaad, met hun dorp als het strijdtoneel.

Prijsverlaging t/m 31 december van €14,99 naar €9,99

Het ministerie van Oplossingen en de verdwenen Van Gogh

Sanne Rooseboom

€ 9,99
Het Ministerie van Oplossingen heeft een nieuwe zaak! Nu het Ministerie van Oplossingen opnieuw is opgericht, kan Nina niet wachten om aan de slag te gaan samen met Alfa, Ruben en mevrouw Vis. Het Internationaal Genootschap stuurt een bericht dat ze kunnen beginnen zodra de laatste openstaande zaak is opgelost. Een onopgeloste zaak? De kinderen duiken samen met mevrouw Vis in de archieven en ontdekken dat er inderdaad een zaak is uit 1953 waar het Ministerie nooit een oplossing voor heeft gevonden: de zaak van de vermoorde huisbaas en de verdwenen Van Gogh. Het Ministerie gaat meteen aan de slag, maar het is niet gemakkelijk om aan informatie te komen uit die tijd, en daarbij worden ze nog steeds in de gaten gehouden door de Zilvermannen. Zullen ze de zaak alsnog ongemerkt tot een goed einde kunnen brengen? ‘Auteur Sanne Rooseboom heeft een vermakelijk boek geschreven dat aanzet om door te lezen/ Het is duidelijk dat de auteur veel plezier beleeft aan het schrijven van haar verhalen. De taal is levendig en perfect op maat van het doelpubliek (10+).’ Hebban.nl ‘Roald Dahl in een nieuw jasje.' Boekenkrant'Avontuurlijk, cool, geheimzinnig, leuk, realistisch, spannend, vrolijk.' Ikvindlezenleuk.nl 'Dit spannende boek gaat over kinderen die de regels durven overtreden en niet bang zijn om iets nieuws te proberen.' Leesplein.nl Origineel, eigentijds en spannend avontuur, met illustraties van Mark Janssen  Ook los te lezen van deel 1

Prijsverlaging t/m 31 december van €23,50 naar €15,00

A little bite of Beddington

Jean Beddington

€ 15,00
A Little Bite of Beddington is het resultaat van Jean Beddingtons culinaire ervaring en de fantasie waarmee zij in de loop der jaren honderden hapjes, snacks, amuses, tapas, fingerfood en canapés heeft bedacht. De selectie van vijftig creatieve bites die Jean Beddington voor dit boek maakte, legt de nadruk op smaak en gemakkelijke bereiding. In de hoofdstukken Koud, Stoom, Pan, Frituren en Oven presenteert Jean feestelijke hapjes met aantrekkelijke vormen en kleuren die je zelf kunt maken. Met de duidelijke recepturen kun je simpel aan de slag en verras je je gasten gegarandeerd.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen worden t/m 26 december 2019 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris